איך לצלם בת מצווה בצורה מרשימה?

מזל טוב! בתכם הגיעה לגיל מצוות, וכעת עליכם לארגן את חגיגת בת המצווה. בין שלל ארגוני בת המצווה ישנם בחירת המקום לחגיגה, בגד לכלת השמחה, וכמובן צלם. איך לצלם בת מצווה בצורה מרשימה? בואו נתחיל.

 

הקדמה

היום הגדול של בתכם הגיע, והיא חוגגת את בת המצווה. לקראת היום הגדול והמרגש, יש לדאוג לצלם, אשר יצלם את האירוע בצורה מרשימה ומקצועית, על מנת שהאירוע לא ישכח.

 

צילום בת המצווה

אחד מן החלקים החשובים ביותר בכל אירוע לרבות בת מצווה, חתונה וברית, הוא תיעוד האירוע על ידי צלם. זאת בשל העובדה, כי לאחר האירוע והחגיגות, כל שנותר מלבד הזיכרונות הן התמונות. תיעוד האירוע יסייע לכם להיזכר ולהנציח את הרגעים השמחים, כך שילוו אתכם ואת כלת השמחה, לכל החיים.

 

איך מצלמים?

המלצת הכותב, היא שכירת שירותיו של צלם מקצועי, אשר מנוסה בצילום בת מצוות וידע לתעד את האירוע בצורה מקיפה. שירותי הצילום צריכים לכלול תמונות סטילס של האירוע, כלת המצווה, המשפחה והחברים.

לצד תמונות הסטילס, מומלץ כי הצלם יצלם גם וידאו, שכן וידאו מתעד וממחיש את הרגעים המרגשים, כניסת החוגגת, הריקודים ועוד.

 

בוק בת מצווה – דריכת הרגל הראשונה

צילומים אשר נחשבים בגדר חובה אצל החוגגות, הוא בוק בת המצווה. הבוק הוא הצילום הראשון לקראת האירוע, ומכין את הנערה החוגגת לצילומי האירוע עצמו.

הבוק לרוב מצולם בנושא וקונספט מסוים, אותו בוחרת הנערה, אשר אלו, מסמלים ומתעדים את המעבר ילדות לנערות.

 

קליפ בת מצווה

חוגגות רבות רוצות לצלם קליפ בת מצווה. הקליפ הוא סרטון וידאו של החוגגת, הכולל ריקודים ושירים, ולרוב משודר באירוע בת המצווה עצמו.

 

מגנטים – מזכרת קטנה מאירוע גדול

מזכרת קטנה מהאירוע, הן תמונות המגנטים. הצלם מתעד ומנציח רגעים של המשפחה והחברים בזמן האירוע, ומאפשר גם לאורחים, לקבל תיעוד וזיכרון מהחגיגה.

 

צילום מרשים – מקום מרשים

בכדי שהתמונות יצאו מרשימות, מלבד צלם איכותי ומקצועי, ישנה חשיבות רבה ללוקיישן. בחירת מועדון לבת מצווה, יפה ומרשים, ללא ספק יוביל לתמונות מושלמות. בחירת מקום נכון, מעוצב ומוקפד, כבר יעשה בעצמו את עבודה.

 

הצלם – איך בוחרים?

ישנה חשיבות רבה לבחור בצלם מקצועי ומנוסה, שידע לתעד את האירוע, מתחילתו ועד סופו ולתפוס את כלל הרגעים גדולים כקטנים. צלם שידע להעביר בתמונות ובווידאו את הרגעים המרגשים, המשמחים והמצחיקים. בעת הצילומים יש לשים את כלת השמחה במרכז האירוע, אך לערוך את הצילומים תוך דגש על נוחות החוגגת, שכן לא מעט ילדות המגיעות לגיל המצוות, מאופיינות בביישנות.

צילום

מה היה לנו עד עכשיו?
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון:
צילומי דוגמנות
צילום אירועים
צילומי דוגמנות

בעולם האופנה, בוק של דוגמנות עשוי להוות כרטיס ביקור עבור כל מי שמבקש להיכנס לתחום זה ולנסות את מזלו בתור דוגמן (או דוגמנית). אולם, תמונות

קרא עוד »
צלם לפרסומת
צילום אירועים
צלם לפרסומת

בשנים האחרונות, הפכו צילומי פרסומת לאחד מכלי השיווק החזקים שיש, באמצעותם ניתן לצלם תמונות או סרטונים מיוחדים ואף אומנותיים ולהביאם לעריכה סופית שתקנה להם פן

קרא עוד »
צלם בטבע
צילום אירועים
צלם בטבע

תחום הצילום המקצועי הולך ונעשה פופולארי יותר ויותר במהלך השנים והוא כולל כמה סוגים של צילום מלבד זה הבסיסי. בהקשר זה, צילום בטבע הוא סגנון

קרא עוד »