3 אטרקציות צילום לאירועים שחובה להכיר

כבר שנים שבכל אירוע שמכבד את עצמו יש אטרקציות צילום, זה לא סוד. אבל, עולם האטרקציות מתחדש ומתפתח משנה לשנה, ואטרקציות הצילום הן לא יוצאות דופן בהקשר זה. לכן, אם אתם מתכננים אירוע או שתתכננו בעתיד, חובה להכיר מספר אטרקציות.

 

עברה כמעט מאה אחת שלמה מאז נכנסו צלמים לאירועים. התמונות נותנות למארגני האירוע מזכרת ובנוסף תמונות יפות לשמירה. הרי אם לובשים את מיטב המחלצות ומשלבים צלם מקצועי יכולות לצאת תמונות מדהימות. עם הזמן, הטכנולוגיה מתפתחת והתרבות משתנה, כך נולדו אטרקציות הצילום. היום, כמעט בכל אירוע – מחתונות, דרך אירועי חברה ועד ימי הולדת לילדים, מלבד צלם בעל מצלמה רגילה יש עוד סוגי צילומים מיוחדים. למשל, במקררים של כולנו יש מגנטים עליהם תמונות שלנו מאירועים שונים. כל שנה מומצאות אטרקציות צילום חדשות, אנחנו כאן כדי להכיר לכם 3 אטרקציות צילום לאירועים שחובה להכיר.

 

לא רק מגנטים ! 3 אטרקציות צילום לאירועים שחובה להכיר

 

כאמור, אטרקציות צילום חדשות מומצאות כל הזמן. אם אתם, בתור מארגני אירוע בשנה הקרובה, רוצים לתת לאורחים מזכרת שווה מיום מיוחד כדאי להכיר את אותן אטרקציות ולבחור אחת מהן. האטרקציות שיוצגו לפניכם מתאימות הן עבור אטרקציות לילדים ולנוער והן עבור מבוגרים כאחד.

 

צילום 360

אטרקציה זו הינה הפעלה חדשה ממש מהשנים האחרונות. העמדה מורכבת מבמה עגולה כשמסביבה לרוב ישנם מסכים שונים שאפשר להדפיס עליהם תמונות וכתובות מגוונות שתרצו שיופיעו בצילומים. בכל פעם, עומד אורח אחר באירוע על הבמה, כאשר מצלמת 360 מסתובבת סביבם ומקיפה אותם. הצילומים היוצאים מן אטרקציה זו הם מרהיבים, ומציגים את האורחים בפוזיציות מצחיקות ומהנות. המצלמה אף מתקרבת ומתרחקת אליהם וכך יוצרת סרטון משעשע ומגוון שמומלץ עבור אירועים.

 

מסך ירוק

זו היא אטרקציית צילום פופולרית ואהודה באירועים. עמדת הצילום היא כוללת מסך ירוק אביזרים ותחפושות למצטלמים. בתמונה עצמה, הרקע יוחלף מירוק לאיזושהי תמונה – יפה, מצחיקה או מיוחדת. האביזרים והתחפושות יותאמו לתמונה אותה תבקשו כרקע, ובכך התוצאה הסופים תהיה הכי ריאליסטית ושווה כמזכרת. למשל – תמונת הרקע יכולה להיות של אריות בג'ונגל וכאביזרים יהיו כובעי מטיילים ובגדי חאקי. אטרקציה זו יכולה להתאים לכל סוג אירוע: לבת ובת מצווה, חתונה וכמובן לילדים.

 

בלוקים מעץ

כיום, בהרבה אירועים, את מקומם של המגנטים תפסו בלוקי העץ. איך זה עובד? יש צלם מיוחד שעובר בין הנוכחים באירוע (או לחילופין נשאר בעמדה מיוחדת) אשר מצלם את כל החפץ בתמונה. צילום זה יודפס על לוח עץ בגדלים שונים, למשל בגודל ריבוע של כ- 10 סנטימטרים לרוחב ולאורך. מזכרת זו הינה יוקרתית מרוב המזכרות בעולם אטרקציות הצילום. בנוסף, ניתן לשמור ולמקם אותה בכל מקום. היא תשדרג את האירוע שלכם ומומלצת לחגיגה הבאה.

צילום

מה היה לנו עד עכשיו?
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון:
צילומי דוגמנות
צילום אירועים
צילומי דוגמנות

בעולם האופנה, בוק של דוגמנות עשוי להוות כרטיס ביקור עבור כל מי שמבקש להיכנס לתחום זה ולנסות את מזלו בתור דוגמן (או דוגמנית). אולם, תמונות

קרא עוד »
צלם לפרסומת
צילום אירועים
צלם לפרסומת

בשנים האחרונות, הפכו צילומי פרסומת לאחד מכלי השיווק החזקים שיש, באמצעותם ניתן לצלם תמונות או סרטונים מיוחדים ואף אומנותיים ולהביאם לעריכה סופית שתקנה להם פן

קרא עוד »
צלם בטבע
צילום אירועים
צלם בטבע

תחום הצילום המקצועי הולך ונעשה פופולארי יותר ויותר במהלך השנים והוא כולל כמה סוגים של צילום מלבד זה הבסיסי. בהקשר זה, צילום בטבע הוא סגנון

קרא עוד »