חבילות צילום

בזמן שאתם מתכננים לקיים אירוע כלשהו ובאים במגע עם בעלי מקצוע שונים אשר אמורים לקחת חלק בתכנון, כדאי לתת את הדגש גם על בחירה נכונה של צלם שאמור לתעד את האירוע.

ההמלצה, לדעת לכוון מראש את התקציב לסוג הצלם בו תהיו מעוניינים וכמו כן, לחבילה אותה יציע לכם לקחת לצורך הצילומים. ככלל, בשל החשיבות הרבה שיש לצילומים באירוע, ניתן להסביר את העובדה כי המחיר אותו גובים צלמים מקצועיים בדרך כלל אינו זול. אם לוקחים בחשבון את הנחיצות של תיעוד האירוע והתרומה הרבה שיש בביצוע הצילומים במהלכו, מגיעים למסקנה שהעלות שווה את התמורה.

 

כיצד תבחרו חבילת צילום לאירוע

באופן כללי, במהלך תכנון של אירוע, משפחתי או עסקי, אנשים רבים עשויים למצוא את עצמם מתלבטים לגבי חבילת צילום לצורך תיעוד האירוע.

כדי לדעת לעשות סדר בדברים ולהצליח לבחור בחבילת הצילום המתאימה והטובה ביותר עבורכם, ניתן לשים את הדגש על כמה קריטריונים אשר עשויים לקבוע את עלות החבילה:

  1. הדרישות שלכם לגבי סגנון הצילום. אם מדובר בעריכה מיוחדת של המונות, סביר להניח שהמחיר יהיה גבוה יותר מאשר בעריכה רגילה.
  2. איכות ציוד שבאמצעותו יצולמו התמונות.
  3. לגבי צילום ווידאו, אורך הסרט שיצולם גם כן עשוי להשפיע על המחיר.
  4. כמות התמונות שתבקשו לעבד או לפתח לאחר האירוע – תשפיע אף היא על מחיר החבילה.
  5. סוג האלבום שאותו תבחרו.

 

כל אחד מהדברים שפורטו ישפיעו על המחיר הכללי של החבילה. לעיתים אף עדיף לאפשר תקציב גבוה ככל הניתן עבור הצילומים, על מנת לקבל מוצר מוגמר ברמה גבוהה וללא פשרות.

 

חבילת צילום – מה היא בדרך כלל כוללת?

כאמור, בחירה של חבילת צילום לאירוע שאתם מתכננים הינה מהותית, בשל העובדה שהיא זו שתאפשר לכם לתעד את האירוע בצורה טובה ומקצועית. מחירי חבילות צילום עשויים להיות שונים בין צלמים שונים, אך יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון אלמנטים נוספים בבחירת החבילה המתאימה עבורכם, מלבד השיקול הכספי.

ככלל, כדי לדעת מראש מה כוללת חבילת צילום, ניתן לפרט את הדברים הבאים:

  1. צילומי סטילס – התמונות הסטנדרטיות אשר מתעדות את האירוע מכמה זוויות שונות ומתמקדות בבעלי השמחה ובאורחים בעיקר.
  2. סרט ווידאו של האירוע – תיעוד של האירוע מתחילתו ועד סופו באמצעות מצלמת ווידאו. המוצר המוגמר המתקבל הוא עריכה מקצועית של הסרטון המלא.
  3. הכנת אלבום – אשר מהווה ריכוז של כל התמונות שצולמו ע"י הצלם ועריכתם באופן מקצועי במסגרת אלבום תמונות.
  4. מעבר לאלמנטים הבסיסיים שפורטו, ניתן לבקש גם אלמנטים נוספים לחבילה, כגון: יצירת אלבום דיגיטאלי שבו יסודרו התמונות שצולמו,  צילומים אומנותיים בסגנון מיוחד, תמונות מוגדלות ועוד. אולם, יש לזכור, כי תוספות שהן מעבר לחבילה הבסיסית, בדרך כלל גם יתומחרו בעלות נוספת, שכדאי לקחת בחשבון.
מה היה לנו עד עכשיו?
חבילות צילום
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון:
צילומי דוגמנות
צילום אירועים
צילומי דוגמנות

בעולם האופנה, בוק של דוגמנות עשוי להוות כרטיס ביקור עבור כל מי שמבקש להיכנס לתחום זה ולנסות את מזלו בתור דוגמן (או דוגמנית). אולם, תמונות

קרא עוד »
צלם לפרסומת
צילום אירועים
צלם לפרסומת

בשנים האחרונות, הפכו צילומי פרסומת לאחד מכלי השיווק החזקים שיש, באמצעותם ניתן לצלם תמונות או סרטונים מיוחדים ואף אומנותיים ולהביאם לעריכה סופית שתקנה להם פן

קרא עוד »