צלם וידאו

באירועים על כל סוגיהם, פרטיים או עסקיים, צלמי וידאו מאפשרים עבורנו לתעד את הרגעים אותם נרצה לזכור גם בהמשך. באמצעות צילום של האירוע במצלמת וידאו, אפשר ממש לחוות את האירוע וליהנות ממנו שוב בזמן הצפייה בסרט שצולם. 

 

יתרונות לצילום בוידאו 

כאמור, תיעוד של מאורע חשוב באמצעות מצלמה מאפשר לצפות בו שוב ושבו גם לאחר שהוא הסתיים. צפייה בתמונות סטילס בלבד , בדרך כלל לא יצליחו להעניק את תחושת החוויה, אשר מועברת לצופים בסרט וידאו ולפיכך, חשיבות הצילום של האירוע בוידאו הינה גבוהה ומשמעותית. 

באופן כללי, בעלי השמחה אשר חוגגים אירוע חשוב, כגון: חתונה או בר מצווה, לא תמיד מבחינים בכלל האורחים שהגיעו לחגוג עימם ואף לא תמיד מצליחים לזכור פרטים קטנים ומהותיים בזמן שמתקיים האירוע. בשל כך, צילום האירוע בוידאו מאפשר להם לצפות בו ולחזור שוב לרגעים החשובים שהיו, להיזכר אפילו במנות שהוגשו ובסידור הפרחים שהיו חלק מהאירוע. 

כשמדובר בחתונות בפרט, צילומי וידאו עשויים להנציח גם את הרגעים המיוחדים והמרגשים עבור החתן והכלה, כגון: השירים שנוגנו בחתונה, ריקוד הסלואו ברחבת הריקודים, טקס החופה וכד'. ניתן לומר, כי עבור אנשים מסוימים, צפייה בסרט החתונה מהווה אלמנט רגשי, אשר מחזירה אותם אחורה ליום בו הם נישאו. 

 

כיצד לבחור צלם וידאו טוב

איש המקצוע שאמור להגיע ולתעד במצלמה את האירוע אותו אתם מתכננים אמור להיות מקצועי ובעל מיומנות גבוה לביצוע הצילומים במהלך כל האירוע. אולם, כיצד תוכלו לדעת מיהו צלם וידאו טוב ומקצועי והאם כדאי לכם לבחור בו? לצורך התשובה, ניתן לפרט כמה קריטריונים אשר עשויים להעיד על טיבו של צלם הוידאו:

  1. צלם וידאו טוב אמור להשתלב באווירה של האירוע ולצלם את המתרחש מבלי שנוכחותו תפריע לאורחים החוגגים או לבעלי השמחה. 
  2. צריכה להיות לו יד יציבה, שתוכל לאחוז במצלמת הוידאו, מתחילת הערב ועד סופו.
  3. הוא צריך לדעת לזהות – אילו רגעים חשובים יש לתעד במצלמה ואילו פחות, במיוחד כשמדובר באירוע המוני עם כמות לא מבוטלת של אורחים. 
  4. הוא צריך לדעת לשלב בין הריכוז והשקט הפנימי שבו שנדרשים לביצוע העבודה ובין הרעש וההמולה שמתרחשים באירוע, בייחוד ברחבת הריקודים. 
  5. צלם וידאו טוב גם צריך לדעת למקם את המצלמה בכמה זוויות צילום, כאלה שיצליחו לתפוס באירוע גם רגעים מיוחדים ולא שגרתיים. 
  6. ככלל, בזמן שאתם מחפשים צלם וידאו מקצועי, כדאי לבקש גם המלצות ממכרים או מבני משפחה אשר עשויים להכיר צלם וידאו שעשה עבודה טובה ויכולים להפנות אתכם אליו. 
  7. אם מצאתם צלם וידאו, מומלץ גם להגיע ישירות לסטודיו שלו ולהתרשם ממגוון עבודות הצילום שלו.
  8. מבחינת עלויות, כדאי לבדוק מה החבילה שהצלם מציע לכם כוללת. אם מדובר בצילומי וידאו בלבד, התעריף אמור להיות נמוך יותר מאשר אם מדובר בחבילה הכוללת גם צילומי סטילס של האירוע. כמו כן, יש לשים לב אם המחיר כולל גם את עריכת הוידאו (לאחר האירוע) מלבד הצילום. לפיכך, יש לשים לב למה שמוצע לכם במסגרת השירות של צלם הוידאו ובהתאם, לדעת להעריך את העלות.
מה היה לנו עד עכשיו?
צלם וידאו מצלם
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון:
צילומי דוגמנות
צילום אירועים
צילומי דוגמנות

בעולם האופנה, בוק של דוגמנות עשוי להוות כרטיס ביקור עבור כל מי שמבקש להיכנס לתחום זה ולנסות את מזלו בתור דוגמן (או דוגמנית). אולם, תמונות

קרא עוד »
צלם לפרסומת
צילום אירועים
צלם לפרסומת

בשנים האחרונות, הפכו צילומי פרסומת לאחד מכלי השיווק החזקים שיש, באמצעותם ניתן לצלם תמונות או סרטונים מיוחדים ואף אומנותיים ולהביאם לעריכה סופית שתקנה להם פן

קרא עוד »