צלם חיות מחמד

כשמדברים על צילום, הקונוטציה הראשונית אשר עולה היא זיכרון שחשוב לנו לשמור. צילומים על כל סוגיהם עשויים לסייע בתיעוד של זיכרונות הקשורים למשפחה, לחברים ואפילו לעצמנו, באופן אישי. תחום צילום של חיות מחמד נכנס אף הוא לתודעה ורבים נוהגים לתעד את חיית המחמד שלהם דרך הטלפון הנייד או במצלמה מקצועית.

 

חווית הצילום עם חיית מחמד

עם השנים, טרנד צילום חיות מחמד הלך ונעשה פופולארי יותר ויותר וכיום ניתן אף לאתר מקומות שונים אשר מציעים בתשלום שירותי צילום מסוג זה. בסטודיו לצילום מקצועי ניתן לבצע צילומים של חיות מחמד כחלק מחוויה כיפית ומהנה.

צילום של חיות מחמד למעשה הינו תהליך שבו הצלם מתאים את אווירת הצילומים והתפאורה לסוג בעל החיים אותו אתם מעוניינים לצלם. המטרה בצילומים, היא להדגיש את אופיו המיוחד של בעל החיים שלכם ואת המשמעות שלו עבורכם. הצילומים עצמם כוללים גם בחירה של מקום נוח ומתאים אשר בסופם יתקבלו תמונות מקצועיות ככל הניתן ואף מרגשות.

 

החיבור לחיית מחמד

ככלל, הפופולאריות של ההתעסקות בחיות מחמד ובפרט של ההשקעה בצילומים שלהם, עשויה להיות מוסברת על ידי החיבור המיוחד שנוצר בדרך כלל בין חיית המחמד ובין בעליה. מחקרים שונים מראים כי גידול של חיית מחמד אף עשויה להפחית לחצים ומתח בקרב בעליהן, מלבד העובדה שהן דבר כל כך מתוק שכיף לבלות אתו בזמן פנוי. למעשה, גידול של חיית מחמד עשוי לתרום לכמה יתרונות עבור אנשים שמגדלים אותם:

  1. ליטוף של חיית מחמד מביא לשחרור הורמונים אשר גורם לתחושת רוגע ושלווה.
  2. התחברות לחיית מחמד עשויה לשמח את בעליו ולגרום לו למצב רוח טוב.
  3. ישנם אנשים שמטבעם הם סגורים ולא נוהגים להיפתח בפני אחרים, אך בזמן שהם בחברת חיית מחמד – הם עשויים להיפתח ולהשתחרר.
  4. אנשים שחיים בתחושת בדידות עשויים להתגבר עליה באמצעות אימוץ של חיית מחמד, שאליה יוכלו להתחבר ואף ללמוד ליצור קשרים חברתיים באמצעות הקשר איתה.
  5. אימוץ של חיית מחמד מטמיע בבעליה תחושה של אחריות ומסירות אשר עשויים ללוות אותו גם במסגרת קשרים עם אנשים.
  6. באופן כללי, בילוי בחברת חיית מחמד, גורם להיקשר אליה, הן רגשית והן פיזית. דבר אשר לרוב תורם לחיבור עמוק בין חיית המחמד ובין בעליה.

 

מהו צלם חיות מחמד מקצועי?

באופן כללי, כדי להצליח לצלם תמונות מקצועיות, לא מספיק רק לדעת להשתמש במצלמה. צלם מקצועי טוב מצליח לתעד רגעים מיוחדים ואף לתפוס רגשו שמשתקפים מהתמונה. כשמדובר על צילום של חיות מחמד, האתגר הוא אף גדול יותר, מאחר וקשה להורות להם כיצד לשבת ואיזה תנוחות לעשות בזמן הצילומים.

ישנן חיות מחמד אשר משתפות פעולה ויודעות להקשיב, אך ישנן כאלה שנחשבות לתזזיתיות וקשה יותר לתקשר איתם ולזכות לשיתוף פעולה מצדם.

לפיכך, ישנם כמה טיפים טובים שעשויים לעזור מאוד לצלם של חיית מחמד:

  1. ראשית, הוא אמור להכיל סבלנות רבה כלפי חיית המחמד שאותה הוא מצלם ובנוסף גם הרבה אהבה ורגישות  לחיות באופן כללי.
  2. דבר נוסף ולא פחות חשוב, הוא היכולת לתפוס זוויות נכונות ולהשתמש נכון עם התאורה, בזמן הצילומים.
  3. טיפ חשוב מאוד הוא גם לצלם את חיית המחמד בגובה העיניים, אשר מהם משתקף רוב הרגש שעשוי לתרום מאוד להצלחת התמונה.
מה היה לנו עד עכשיו?
צלם חיות מחמד
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון:
צילומי דוגמנות
צילום אירועים
צילומי דוגמנות

בעולם האופנה, בוק של דוגמנות עשוי להוות כרטיס ביקור עבור כל מי שמבקש להיכנס לתחום זה ולנסות את מזלו בתור דוגמן (או דוגמנית). אולם, תמונות

קרא עוד »
צלם לפרסומת
צילום אירועים
צלם לפרסומת

בשנים האחרונות, הפכו צילומי פרסומת לאחד מכלי השיווק החזקים שיש, באמצעותם ניתן לצלם תמונות או סרטונים מיוחדים ואף אומנותיים ולהביאם לעריכה סופית שתקנה להם פן

קרא עוד »