צלמת אירועים 

צלמת לאירועים מחזיקה מצלמה
Table of Contents

מצאתם את עצמכם עסוקים בבחירת צלם לאירוע חשוב שאתם מתכננים? יש לכם העדפה שזו תהיה דווקא צלמת? (ולא צלם) כדאי שתקראו את המידע שלפניכם, אשר עשוי לספק עבורכם דגשים מהותיים לבחירה נכונה.  

באופן כללי, לצלם באירוע יש משמעות גדולה ביותר, שהרי הוא זה שאחראי על צילום כלל האירוע, בפרט אם מדובר באירועים משפחתיים שאתם מעוניינים לתעד. באמצעות הצילום, תמונות וצילומים מן האירוע יוכלו להישאר אצלכם כזיכרון מתוק, עליו תוכלו להתרפק בהמשך השנים. 

 

קריטריונים לבחירת צלם

  1. הדבר הראשון שאותו מומלץ לעשות, בבואכם לבחור צלם מקצועי, הוא להיוועץ חברים, משפחה או במכרים לגבי שכבר הכירו צלם מקצועי לאירוע שערכו והם יכולים להמליץ (או לא להמליץ) על צלם שהם מכירים. 
  2. דבר נוסף שכדאי לעשות, הוא לבקש מהם להתבונן בתמונות מאירוע שהיה או לצפות בסרט ווידאו שצולם ע"י הצלם. בדרך זו תוכלו לבחון מקרוב את עבודותיו של הצלם בזמן אמת. 
  3. יש להתחשב גם בתקציב שהגדרתם עבור השכרת צלם לאירוע ובעזרתו גם לפנות מראש לצלמים אשר מציעים מחיר בסדר גודל של התקציב. יחד עם זאת, יש לוודא שעבודתו של הצלם, שאותו אתם מעוניינים להשכיר, הולמת את המחיר שהוא דורש על מנת שלא תתאכזבו באם הצילומים יתבררו כלא איכותיים כפי שציפיתם.

 

באילו מקרים נהוג להעדיף צלמת?

ככלל, ישנם מקרים מסוימים בהם ההעדפה היא לבחור בצלמת ולא בצלם, אשר תגיע לצלם באירוע אותו מתכננים לקיים. כשאתם מעוניינים לבצע צילומים של תמונות דתיות או כאשר אתם מעוניינים לקיים אירועים עם פן דתי, כגון: הפרשת חלה או חתונה מסורתית עם הפרדה, הנוכחות של צלמת תהיה מהותית מאוד.

 

חשיבותה של צלמת באירועים

מלבד עניין המקצועיות, שאמורה להיות בצלמת, צריך להיות לה גם חיבור טוב עם בעלת או כלת השמחה, על מנת שתהליך הצילום באירוע יהיה מוצלח ככל הניתן. צלמת טובה היא זו אשר יודעת כיצד להתחבר למקום עצמו של האירוע ולאורחים שמגיעים אליו. צריכה להיות בה היכולת גם לשים לב לפרטים ואלמנטים חשובים שבאירוע, כגון: סידור של פרחים אשר יש לקלוט במסגרת הצילום או תפאורה מסוימת שעוצבה בהתאם לסוג האירוע.

 

דברים שכדאי לשים עליהם את הדגש

בבואכם לבחור צלמת לאירוע, כדאי לקחת בחשבון את הצעת המחיר ולבחון מה כלול בה. האם גם צילומי מגנטים וסרט ווידאו של האירוע או שמא רק תמונות סטילס? באופן כללי, כיום נהוג לבחור בעסקת חבילה הכוללת כמה סוגי צילומים, ביניהם: אלבום תמונות, ווידאו, צילומי תדמית ואפילו קליפ רלוונטי לבעלי השמחה.

 

לסיכום

בחירה של צלם מקצועי, אשר אמור לתעד אירוע שהנכם עומדים לקיים, הינה מהותית ואף חשובה ביותר. בבחירת הצלם, יש לשים לב לדגשים חשובים, אשר אמורים להעיד אם הינו מקצועי ואיכותי כפי שציפיתם. בצילומי נשים או באירועים עם פן דתי, בהם חשיבות הצניעות וההפרדה בין נשים לגברים – גבוהה, נהוג בד"כ לבחור בצלמת אשר תהיה אחראית על הצילומים וכמו כן, מומלץ לשים לב לדגשים בעת בחירתה, אשר עשויים להצביע על טיבה ומקצועיותה.

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

מפריד
מפריד
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor